HOME

ZAKUPIŁ KWALIFIKAT I WYGRAŁ!

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs o nagrodę główną APOSTEL44 został rozstrzygnięty! Profesjonalny zestaw elektronarzędzi HiKOKI [Hitachi] o wartości 4.000 PLN brutto trafił do Pana Tomasza z powiatu świdnickiego! Serdecznie gratulujemy!

Pszenica ozima APOSTEL to Zwiastun Najlepszych Plonów, dlatego o plonowanie Pan Tomasz się nie martwi ? Dziękujemy za zaufanie !

KONKURS APOSTEL 44

NAGRODA GŁÓWNA 

Nagrodę główną stanowi profesjonalny zestaw elektronarzędzi HiKOKI [Hitachi] o wartości 4.000 PLN brutto w skład którego wchodzą: walizka systemowa 402541, ładowarka + 2 akumulatory UC18YSL3WEZ, szlifierka kątowa G18DBBVLW5Z, klucz  udarowy WR18DBDL2W4Z, wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DBL2W2Z.

NAGRODY PODSTAWOWE

Zakupiłeś kwalifikowany materiał siewny odmiany pszenicy ozimej APOSTEL w tym roku lub poprzednich 3 latach ? Jeśli tak zapraszamy do udziału w konkursach ! Mnogość szans na wygraną !

10X multitool z logo Apostel Nr1 10X latarka z logo Apostel Nr1 10X termos z logo Apostel Nr1 10X zegar z logo Apostel Nr1 3X zestaw wkrętaków Milwaukee

OPIS ODMIANY

Pszenica ozima APOSTEL pod dwóch latach badań rejestrowych została w dniu 23 luty 2018 pozytywnie zaopiniowana przez Komisję ds. rejestracji odmian roślin zbożowy Centralnego Ośrodka Badań Roślin Uprawnych do wpisania do Krajowego Rejestru. APOSTEL to najwyżej plonująca odmiana pszenicy ozimej jakościowej w badaniach rejestrowych COBORU 2017 jednocześnie na obu poziomach agrotechniki!

Szczególne połączenie cech, które złożyło się na osiągnięcie pozycji lidera plonu wśród pszenic jakościowych w COBORU to:

  • wczesne kwitnienie i dojrzewanie
  • bardzo wysoka Masa Tysiąca Ziaren
  • bardzo wysoka zdrowotność roślin w tym odporność na: mączniaka prawdziwego, rdzę żółtą, fuzariozę kłosów oraz kompleks chorób podstawy źdźbła.

Ponadto w badaniach urzędowych COBORU odmiana APOSTEL ujawniła kolejną niezwykle istotną cechę dla krajowych producentów rolnych, będąc nr 1 w tolerancji do uprawy na glebach o niskim odczynie pH i stanowiąc odpowiedź hodowli roślin na tę powszechnie znaną bolączkę.

APOSTEL reprezentuje najnowsze osiągnięcia europejskiej genetyki w zakresie hodowli zbóż dostępne już dziś dla krajowych producentów rolnych. APOSTEL to odmiana pszenicy ozimej, która potwierdzając swoją przydatność do osiągania najwyższych plonów ziarna w uprawie podbija szeroko rynki w całej Europie będąc aktualnie najwyżej plonującą pszenicą ozimą jakościową zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

WYNIKI COBORU i BSA 2018-2019

WYNIKI COBORU 2016-2017

FILMY

Oglądamy pszenicę APOSTEL. Czy jest to rozwiązanie na suszę? Agro Kuzyni

"APOSTEL - Nr1 w plonie ziarna, lustracja Sady Dolne 2020"

Apostel – Prezentacja Odmiany 2019

Apostel – Prezentacja Odmiany 2019

Apostel – Prezentacja Odmiany 2018

Apostel w Wielkopolsce 2017

Apostel – hodowca dr. Stefan Streng

OBSERWUJ NASZ FANPAGE NA FACEBOOK'U

KONTAKT

IGP Polska sp. z o.o., sp. k.
ul. Wyspiańskiego 43,
60-751 Poznań

tel: +48 / 52 333 8 007
e-mail: info@igp-polska.pl
www: igp-polska.pl

Osadkowski S.A.
Dział Nasion
Górzec 14,
57-100 Strzelin

tel: +48 / 71 394 70 20
e-mail: a.nieweglowski@osadkowski.pl
www: osadkowski.pl

OSADKOWSKI-CEBULSKI sp. z o.o.
ul. Nasienna 6
59-220 Legnica

tel: +48 / 76 850 58 52
e-mail: nasiona@osadkowski-cebulski.pl
www: osadkowski-cebulski.pl

Opis odmiany i zalecenia uprawowe zostały sporządzone na podstawie sta­rannie zweryfikowanych wyników i według naszej najlepszej wiedzy. Dane i wykresy pochodzą z urzę­dowych wyników badań oraz doświadczeń własnych. Pomimo tego nie możemy zagwaran­tować ich powtarzalności w każdych warunkach w praktyce rolniczej. Służą one wyłącznie jako pomoc w podjęciu Państwa decyzji o wyborze odmiany.